Penzion Česká Kanada chalupa

"U Dřevaře" - nově vzniklá rekreační chalupa Česká Kanada se nachází ve vísce Lipnice - Český Rudolec v malebné krajině parku Česká Kanada.

Chalupa - penzion Česká Kanada U Dřevaře je budována od roku 2007 a je stavěna ve stylu klasického jihočeského stavení s dřevěnými okny a sedlovou střechou tak, aby korespondovala s nedotčenou přírodou parku Česká Kanada.

Díky dobrému položení chalupy - přímo na cyklotrase 1242 (Český Rudolec- Kačlehy) a v bezprostřední blízkosti Mlýnského rybníka, lesa - a s vlastní velkou zahradou je Česká Kanada chalupa U Dřevaře vhodná pro všechny, ať chtějí v České Kanadě strávit poklidnou rodinnou dovolenou či se sportovně vyžít. Koupání v Pilském rybníce 500m od chalupy .

 

penzion Česká Kanada chalupa

Neposkytujeme restaurační služby, pouze k ubytování je možné objednat i stravování, proto je označení chalupa Česká Kanada přesnější nežli penzion Česká Kanada.

 

Apartmány Česká Kanada

Chalupa Česká Kanada U Dřevaře disponuje 3 apartmány.

Apartmány mají dřevěné podlahy i stropní obložení, koupelnové obklady jsou též voleny v přírodním motivu a to vše spolu s prvky dnešního moderního designu - propojení nového a starého stylu - dává apartmánům svůj půvab a útulnost.

Máme rádi lehkost a vzdušnost, proto apartmány Česká Kanada U Dřevaře nejsou přeplněny nadbytečným nábytkem a přehnanou dekorací. "V jednoduchosti je krása!".

Apartmány chalupy U Dřevaře poskytují výhled do krajiny parku Česká Kanada. Není hezčího probuzení, než v létě slyšet zpěv ptáků, bzukot pilných včel a z okna se rozhlédnout po rozkvetlých loukách České Kanady.

 

penzion Česká Kanada penzion pro každého

Kdo navštíví Českou Kanadu, tak si ji zamiluje - ať vyhledává sport (běžkaření, cykloturistika, kaiting), rybaření, houbaření, nebo je jeho prioritou poklidná rodinná dovolená s dětmi. Spojení rekreace Česká Kanada chalupa U Dřevaře je zárukou příjemně prožité dovolené.

 

* Česká Kanada je ráj pro cyklisty - zajištěna uzamykatelná úschovna kol.

* Pro ubytované k dispozici rozlehlá zahrada s ohništěm, na terase krb. Venkovní otevřené i zastřešené sezení.

* Při obsazení celé chalupy skupinou možno využít i společnou kuchyň!

Dovolená s dětmi Česká Kanada - myslíme i na vaše děti. Na zahradě dětské pískoviště, klouzačka, houpačka, piknick stolek, kreslící tabule a bazének. Možnost k zapůjčení dětské koupací vaničky, nočníku, cestovní postýlky vč. lůžkovin či sportovního náčiní (míč, badminton).

 

* Česká Kanada chalupa U Dřevaře je nekuřácká.

* Ubytování bez domácích mazlíčků.

 

penzion Česká Kanada

 

chalupa Česká Kanada - penzion Česká Kanada - apartmány Česká Kanada - Česká Kanada penzion

 
 
!Nově nabízíme k zapůjčení elektrokola Hecht Grimis!

chalupa U DŘEVAŘE

aktuality PENZION

17.09.2020 23:17
Pro velký zájem o půjčovny kol  nabízíme k zapůjčení 2 elektrokola značky Hecht Grimis. Půjčovné 350,- kolo na den.
11.03.2017 19:41
Vedle zaskleného venkovního posezení, otevřeného tábořiště a pískoviště pro nejmenší nabízíme i hřiště na volejbal, nohejbal a badminton.
11.03.2017 11:10
Nově je pro ubytavené k dispozici venkovní zasklená terasa. Nabízí tak pohodlnější posezení u rozpáleného krbu během nepříznivého počasí.
1 | 2 >>

Česká Kanada

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Web info

25.05.2013 15:06
Vítejte na stránkách chalupy Česká Kanada U Dřevaře. Naše stránky pravidelně aktualizujeme a dále pro vás dopňujeme potřebnými informacemi a odkazy. Jestli jste nenašli odpověď na vaši otázku, napište nám. Děkujeme za vaše náměty.

Jak nás najdete?

- Od Dačic - v Markvarci odbočíte vpravo směrem na Heřmaneč

- Od Kunžaku - v Markvarci odbočíte vlevo směrem na Heřmaneč Lipnice

- Od Telče - jeďte směrem na Strmilov přes Krahulčí, Mrákotín a ve vesnici Studená odbočíte vlevo směrem na Horní Němčice, Heřmaneč

NOVINKY

20.04.2014 10:44
Není hezčího místa kde prožít velikonoční svátky, než na venkově v přírodě, kde se stále drží zvyky a tradice těchto svátků! I počasí by mělo stát při nás... Přejeme hezké svátky a všem koledníkům bohatou pomlázku!
05.02.2014 17:02
Česká Kanada  - Krásné jarní počasí, skvělé podmínky pro pěší turistiku.

 

 

Ubytování v ČR

další partneři

                                                

 

Kontakt

U DŘEVAŘE UBYTOVÁNÍ ČESKÁ KANADA
Antonín Šulc
Lipnice 11 - Český Rudolec
380 01 Dačice

IČ: 70674060
Tereza Kubešová
+420 774 968 828
udrevare@centrum.cz